Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 2 Aralık 2015

Eminevim nasıl ev sahibi yapıyor?

Eminevim nasıl ev sahibi yapıyor?
Ali Baba Halı Yıkama

Türkiye’de ve dünyada bir ilki gerçekleştiren Eminevim faiz ödemeden, kişinin bütçesine göre dilediği yerden dilediği gayrimenkulü almasına olanak sağlıyor.

 

Eminevim Sultangazi Şube Müdürü Selman Kaya, her haftasonu müşterileri ve üyeleriyle bir araya geldikleri “kahvaltı Etkinliği”nde vatandaşları nasıl ev sahibi yaptıklarını anlattı.

 

Kaya; “Bugüne kadar 70 binden fazla teslimat yapan Eminevim her geçen gün bu hedefini daha da yükseltiyor.  Vatandaşları faizsiz ev sahibi yapıyor. Toplumun orta gelirli kesimine hitap eden projelerle, alt kesimi ev ve Otomobil sahibi yapmayı amaçlayan, Elbirliği sistemi ile bugüne kadar 70 binin üzerinde teslimat yapan Eminevim, tabandaki vatandaşı da bu sistemle ev sahibi yapıyor. Günümüzde dar gelirli ailelerin ev sahibi olmalarının zorluğunu ortadan kaldırarak, tabanın sorununu çözen Eminevim her geçen gün teslimat sayısını arttırarak vatandaşları faizsiz ev sahibi yapıyor.

IMG_4857

Peşinatlı veya Peşinatsız seçenekler arasından tercihini yapan vatandaşlara, 120 aya kadar taksitlendirme yapılıyor. Seçilen taksit sayısının aynı zamanda o gruptaki kişi sayısı olduğu sistemde her ay bir ev parası birikerek, noter huzurunda yapılan çekilişle her ay bir vatandaş ev sahibi oluyor.

IMG-20151129-WA0003

Günümüzde dar gelirli ailelerin ev sahibi olmalarının zorluğuna dikkat çekerek,  ev sahibi olma şansı bulunmayan, dar gelirle yaşamak zorunda olan tüketici uygulanan ‘Elbirliği Sistemi’ ile bu hayaline kavuşuyor. Elbirliği sistemi ile dar gelirli vatandaşın ev sahibi olmasını sağlayan Eminevim, bu sistem ile ülkede birçok kişinin hayali olan ancak dar gelirli oldukları için sahip olamadıkları ev hayalline kavuşmalarını sağlıyor. Bu sistemle Ev sahibi olmayan dar gelirli kalmayacak.” Dedi.

IMG_4855

Tasarım | Enba