Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 21 Aralık 2015

Eminevim Sultangazi Şubesi, Müşterileri ile Kahvaltıda Buluştu

Eminevim Sultangazi Şubesi, Müşterileri ile Kahvaltıda Buluştu
Ali Baba Halı Yıkama

Faizsiz ev veya araba alma imkanı sunan Eminevim ve Eminotomotiv Sultangazi Şubesi müşterileri ile beraber kahvaltıda buluştu.

 

Ev ya da araba almak isteyen ancak bunun için yeterli parası bulunmayan vatandaşları bir araya getirerek, faizsiz ev veya araba alma imkanı sunan Eminevim ve Eminotomotiv, müşterileri ile beraber kahvaltıda buluştu. Eminevim ve Eminotomotiv Sultangazi Şube Müdürü Selman Kaya’nın organize ettiği kahvaltıda buluşan müşteriler, sistemin yararlı olduğunu belirterek, faizsiz bir şekilde ev sahibi olabildiklerini belirtti.

IMG_5191

 

Buluşmada Eminevim’e referans olarak aileleri yönlendiren dört çocuk annesi Suzan Bayar’a da çeyrek altın hediye edildi. Eminevim sayesinde kısa bir sürede ev sahibi olduğunu söyleyen Suzan Bayar, “Ev alacak paramız yada bir birikimimiz yoktu. Kiramızı bile zor veriyorduk. Ama Eminevim’le tanıştıktan sonra ev hayalimiz kısa sürede gerçekleşti. Bundan dolayı çok mutluyum. Bu mutluluğumu akrabalarım ve dostlarımla paylaşıyor, onlara Eminevim’e öneriyorum.” Dedi.

Tasarım | Enba