Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, SULTANGAZİ 26 Ocak 2016

Eminevim’den Örnek Birliktelik

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Sultangazi’de de konut sahibi olma imkanı sunan Eminevim, El Birliği sistemi ile ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Sultangazi’de el birliği sistemi sayesinde yüzlerce kişi konut sahibi oluyor.

Eminevim Sultangazi Şubesi geleneksel hale getirdiği kahvaltı etkinliğinde müşterileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. El birliği sisteminin anlatıldığı kahvaltı etkinliğinde konuşan Eminevim Sultangazi Şube Müdürü Selman Kaya, “Birçok avantaj sunan Eminevim ‘El Birliği ‘ sisteminde hiçbir şekilde faiz ödemesi bulunmuyor. Ayrıca çeşitli sebepler ile taksitlerini geciktiren ya da ödeyemeyen müşteriler için sunulan esnek seçenekler de tüketicinin kendini yıpratmadan konut sahibi olma fikrini cazip hale getiriyor. Alınan evin tapusu tüketicinin adına olacağından dolayı tüketici, bu gayrimenkul üzerinde istediği gibi tasarruf edebilir. Kiraya verebilir veya başka şekilde kullanabilir. Sadece taksit bitimine kadar alınan eve ipotek konulacağı için ev satılamaz. Bu şekildediğer müşterilerin hakları da güvence altına alınmış olur.” Dedi.

eminevim-sultangazi

Kahvaltı etkinliği ile müşterileri arasında bir birliktelik oluşturan Eminevim Sultangazi Şubesi, ev sahibi olanları da unutmadı. Gündüz sahada çalışan Eminevim personeli, akşam ise el birliği sistemiyle ev sahibi olan vatandaşların evlerine misafir oluyor. Ev sahibi olan vatandaşlarla bağını koparmayan Eminevim personeli samimi bir ortamda bu ziyaretlerini gerçekleştiriyor.

eminevim-sultangazi-

Yorumlar

Tasarım | Enba