Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, ÜST MANŞET 10 Kasım 2016

En İyi Ulusal Radyocusu Ödülü Umut Öztürk’ün

Erzurum Arena ve Yesevi Kültür Ocakları iş birliği ile düzenlenen Erzurum Erenleri ödülleri sahiplerini buldu. Gecede 2016 yılının en iyi ulusal radyocusu ödülü Umut Öztürk’e verildi.

Erzurum’un ulusal anlamdaki ilk ödül gecesi Cemal Reşit Rey Konser Salonunda gerçekleştirildi. Modacı Yeşim Erbek’in ‘7’den 70’e Teröre Hayır Defilesi’ düzenlendiği gecede sahne alan Halk Müziği sanatçısı Aysun Gültekin Erzurumlulara keyifli anlar yaşattı.

En iyi radyocu Umut Öztürk

Gecenin sonunda Erzurum basınından Erzurum Arena ve Yesevi Kültür Ocakları iş birliği ile düzenlenen “Erzurum Erenleri” ödülleri sahiplerini buldu. 19 kategoriden oluşan ve SMS oylarıyla düzenlenen ankette onbinlerce oy kullanıldı. Bürokrasi, sanat, spor, STK dünyasından bir çok ismin adayları arasında bulunduğu ödül töreninde Radyo 7 Program Yapımcısı Umut Öztürk, en iyi ulusal radyocusu dalında ödül almaya layık görüldü.

Ödülden dolayı mutluluğunu dile getiren Umut Öztürk, “Bu önemli ödül bana layık görüldüğü için çok onure oldum. Şahsım adına bu ödülü bana layık gören herkese şükranlarımı sunuyorum’’ diye konuştu.

b51eb619-92a6-40c5-a5ca-7ea17fa6c403

Yorumlar

Tasarım | Enba