Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 9 Mart 2015

ERA Koç-Sultangazi Ofisi Cannes’de

ERA Koç-Sultangazi Ofisi Cannes’de
Ali Baba Halı Yıkama

ERA Koç-Sultangazi Ofisi ve en başarılı gayrimenkul danışmanı ERA Koç Brokeri Hüseyin Karakoç ödüle layık görüldü. İstanbul’da yapılan ödül gecesinde “Ödüle Doyan” ERA Türkiye’nin en başarılı ofisi ERA Koç brokerı Hüseyin Karakoç, ikinci ödülünü ise Cannes Film festivalinin de yapıldığı Festival Sarayı’nda gerçekleştirilen tören de aldı.

 

ERA Türkiye tarafından gerçekleştirilen “ERA Türkiye Gecesi”ne ERA Koç-Sultangazi Ofisi damgasını vurdu. En başarılı ofis kategorisi ve en başarılı gayrimenkul danışmanı ödülüne layık görüldü.

ERA Koç Sultangazi Ofisi

ERA Türkiye Ödül Gece’sinde, en başarılı ofis kategorisinde ERA Koç/Sultangazi Ofisi ve en başarılı gayrimenkul danışmanı olarak da ERA Koç brokerı Hüseyin Karakoç ödüle layık görüldü. ERA Türkiye, en başarılı ofis kategorisinde Türkiye 2.si ERA Tetikler ve Türkiye 3.sü de ERA Kaya olarak belirlendi. En başarılı 2. gayrimenkul danışmanı ERA Tetikler’den İsmet Erdoğmuş ve 3. olarak da ERA Koç’dan Maşallah Beyazyıldız seçildi.

 

ERA KOÇ HANGİ ÖDÜLLERİ ALDI:
-En Başarılı Ofis Kategorisi, TÜRKİYE ŞAMPİYONU “ERA KOÇ”
-Müşteri Memnuniyeti (Ofis) Kategorisi, TÜRKİYE ŞAMPİYONU “ERA KOÇ”
-Sözleşmeli Portföy (Ofis) Kategorisi, TÜRKİYE ŞAMPİYONU “ERA KOÇ”
-En Çok İşlem Yapan (Ofis) Kategorisi, TÜRKİYE ŞAMPİYONU “ERA KOÇ”
-En Başarılı Danışman Kategorisi, TÜRKİYE ŞAMPİYONU; Hüseyin Karakoç…
-En Çok İşlem Yapan Danışman Kategorisi, TÜRKİYE 2. Maşallah Beyazyıldız…
-En Çok İşlem Yapan Danışman Kategorisi, TÜRKİYE 3. Hüseyin Karakoç…
-En Başarılı Danışman Kategorisi, TÜRKİYE 3. Maşallah Beyazyıldız…

 

SULTANGAZİ’DEN CANNES’E

 

Uluslararası gayrimenkul şirketi ERA, Türkiye’ye en başarılı profesyonel ödülü verdi. Şirketin hazırladığı rapora göre Türkiye, 2014 konut satışında Avrupa birincisi oldu. ERA Avrupa, gayrimenkul danışmanlığı sektöründe yer alan uluslararası ofislerini ödüllendirdi. Cannes Film festivalinin de yapıldığı Festival Sarayı’nda gerçekleştirilen törene ERA Türkiye güçlü bir ekiple katıldı. ERA Türkiye’nin en başarılı ofisi ERA Koç brokerı Hüseyin Karakoç da törene katılarak gayrimenkul sektörünün ödülünü ERA Avrupa Başkanı François Gagnon’dan aldı.

 

unnamed

 

era koç-sultangazi

 

Tasarım | Enba