Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 21 Temmuz 2014

Ercan Karabayır’ın İftar Yemeğinde Gazze Unutulmadı

Karcan Beton Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Karabayır’ın Altınser Restaurant’ta düzenlediği iftar yemeğinde Gazze’de hayatını kaybedenler için dua edilirken, İsrail’e lanet okundu.
Sultangazililerin yakından tanıdığı Karcan Beton Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Karabayır’ın verdiği iftara siyasetten spora, iş dünyasından, şirket çalışanlarına kadar geniş bir davetli topluluğu katıldı. Yaklaşık 600 kişinin katıldığı iftar yemeği Altınser Restaurant’ta gerçekleşti.

ercam karabayır iftar

600 davetlinin katıldığı iftarda Gazze’de yaşanan insanlık dramına dikkat çekildi. Eminhaber’e konuşan Karcan Beton Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Karabayır, “Şu an başta zulüm gören Gazze’deki Müslüman kardeşlerimiz için yüreğimiz yanıyor, içimiz parçalanıyor. Onlara dua etmeliyiz. İnşallah bu mübarek ay hatırına bu katliamlar en kısa sürede sona erer” dedi.

 

İftar yemeğine katılan herkese teşekkür Karabayır, “Bu vesile ile tüm Sultangazili hemşerilerimin ve İslam Aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı da şimdiden tebrik ediyorum” diye konuştu.

ercam karabayır iftar-

Yorumlar

Tasarım | Enba