Eminhaber.Org
Ana Sayfa SİYASET 24 Mayıs 2018

Erdoğan’dan Atatürk Havalimanı ile ilgili kritik açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan akşam saatlerinde yaptığı açıklamada, “Biz, çevreciyiz ve bugüne kadar biz diktiğimiz ağaçlarla milyarlarca ağaçlarla nam salmış bir iktidarız. Şimdi yeni bir adım daha atacağız, o da şu; bazı illerimizde ‘Millet Bahçeleri’ kuracağız. Atatürk Havalimanı ile bazı illerdeki eski stadları ‘millet bahçesi’ haline getireceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ortak yayınında ‘Cumhurbaşkanı Özel Yayını’ programında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, “Yarın seçim beyannamemizi açıklamak suretiyle, beyanname içerisinde ne var ne yok, tüm vatandaşlarımıza anlatacağız.” diye konuştu.

ATATÜRK HAVALİMANI MİLLET BAHÇESİ OLACAK

Erdoğan Atatürk Havalimanı’yla ilgili olarak, “Biz, çevreciyiz ve bugüne kadar biz diktiğimiz ağaçlarla milyarlarca ağaçlarla nam salmış bir iktidarız. Şimdi yeni bir adım daha atacağız, o da şu; bazı illerimizde ‘Millet Bahçeleri’ kuracağız. Atatürk Havalimanı ile bazı illerdeki eski stadları ‘millet bahçesi’ haline getireceğiz. Şehrin merkezinde istiyoruz ki böyle bir millet bahçesi olsun. Halkım, cumhurbaşkanlığı görevini ikinci defa şahsıma verirse ben inanıyorum ki güçlü bir parlamento ile beraber verecektir” açıklamasını yaptı.

Yorumlar

Tasarım | Enba