Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 15 Haziran 2018

Erdoğan’dan Bazılarını Üzecek Açıklama: Sultangazi 20 yıl önce neydi şimdi ne oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 9 yılda Sultangazi’de yaşanan büyük değişime dikkat çekerek, “Sultangazi 20 yıl önce neydi şimdi ne oldu” dedi.

9 yılda büyük bir değişim yaşayan Sultangazi’de zaman zaman eleştirilerin odağı olan Belediye Başkanı Cahit Altunay’a en büyük destek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geldi. Erdoğan, Sultangazi’de yaşanan değişim öncesi ilçenin 20 yıl önceki halini hatırlatarak, “Nereden, nereye” dedi. Erdoğan’ın bu sözleri, Sultangazi’de Belediye Başkanı Cahit Altunay’a karşı birleşen fitne odaklarını şimdiden derin bir üzüntüye sürükledi.

ERDOĞAN, SULTANGAZİ’NİN 9 YILDA YAŞADIĞI BÜYÜK DEĞİŞİMİNE DİKKAT ÇEKTİ

Yıllardır, menfaatleri ve koltuk kavgaları uğruna Belediye Başkanı Cahit Altunay’a karşı gerek bel altı, gerek ise iftiralara yönelik bir fitne içerisinde olan fitne grubu bugün 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sarf ettiği sözler ile büyük bir hayal kırıklığına uğradı. Fitne odaklarının 2019 hedefleri Erdoğan’ın yaptığı açıklama ile başka bir bahara kaldı. Erdoğan, tüm Sultangazililerin önünde adeta partisinin belediye başkanına sahip çıkarak, 9 yılda yapılan büyük değişime dikkat çekti.

“SULTANGAZİ 20 YIL ÖNCE NEYDİ ŞİMDİ NE OLDU”

15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı’nda Sultangazililere hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ülke gündemi ne ilişkin açıklamalarıyla fitne ve şer odaklarını çıldırtırken, yerel gündeme ilişkin konuşmasında ise yerel fitne odaklarını adeta yerin dibine soktu. Fitne odaklarının günlerce uykusuz kalmalarına sebep olacak sözlerle Sultangazi’de yapılan çalışmalardan övgü ile bahseden Erdoğan, “Şu Sultangazi’nin 20 yıl önceki halini bilseniz. Ah ah neydi ne oldu. Neyle oldu Ak Parti ile oldu.” ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında, yapımı devam eden ve bu yıl hizmete açılacak olan Sultangazi Devlet Hastanesi’ne de değinerek, “Sultangazi’de muhteşem bir hastane yaptık mı? Yaptık. Biz konuşmayız hizmet yaparız. Burada bu tür şeyler var mıydı? İşte biz yaptık.” Dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Sultangazi’de yapılan ve yapılacak olan hizmetlerin, projelerin listesini sunan Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın “İstanbul’da en fazla hizmet yapan ilçeyiz.” sözleri de Erdoğan’ın Sultangazi’deki mitingde sarf etmiş olduğu övgü dolu sözlerle, doğruluğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

İŞTE ERDOĞAN’IN SULTANGAZİ’DE YAPMIŞ OLDUĞU O AÇIKLAMALAR

CUMA NAMAZINI SULTANGAZİ’DE KILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan Bayramı’nın birinci günü Sultangazi’ye gelerek, vatandaşlarla bayramlaştı. Erdoğan Cuma namazını Sultançiftliği Merkez Cami’nde kıldı. Cuma namazını Sultançiftliği Merkez Cami’nde kılan Erdoğan, daha sonra 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı’nda halka hitap etti.

Konuşması “Türkiye Seninle Gurur Duyuyor” sloganlarıyla sık sık kesilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Sultangazi maşallah bugün bir başka güzelsin.” diyerek, vatandaşları selamladı.

SULTANGAZİ BİZİ HİÇBİR ZAMAN MAHCUP ETMEDİ

Kurulduğu günden bu yana tüm seçimlerde Ak Parti’ye en büyük desteği veren Sultangazilileri teşekkür eden Erdoğan, “Sultangazi bizi hiçbir zaman bizi mahcup etmedi, yine mahcup edeceğini zannetmiyorum.  24 Haziran’da sandıkları patlatacağız.” Diye konuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan daha sonra Ak Parti İlçe Başkanlığına geçerek, partililerle sohbet etti.

Yorumlar

Tasarım | Enba