Eminhaber.Org
Ana Sayfa SULTANGAZİ 3 Nisan 2013

Erhan Erol Mustafa Günaydın'ı Ziyaret Etti

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Erhan Erol, Günaydın Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Günaydın ile kahvaltıda bir araya geldi. Günaydın Tekstil'de gerçekleşen kahvaltıda Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Erhan Erol, Mustafa Günaydın'ı 6 Nisan Cumartesi günü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılacağı “Yerinde Dönüşüm” programına davet etti.

Günaydın Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Günaydın'a nezaket ziyaretinde bulunarak, 6 Nisan Cumartesi günü yapılacak olan programa davet ettiğini belirtten Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Erhan Erol, Günaydın'la uzun yıllara dayanan bir dostluklarının olduğunu söyledi. Günaydın'ın iş ve siyaset dünyasında sevilen bir isim olduğunu belirten Erol, “Mustafa Bey'in azmi, çalışkanlığı ve dürüstlüğünü bilmeyen yoktur. Kendisini hep takdir etmişimdir. Bölgemize ve ülkemizin geleceğine sunduğu ekonomik katkılardan dolayı kendisine teşekkür ediyorumdiye konuştu.

Günaydın Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Günaydın ise Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Erhan Erol'a yapmış olduğu nezaket ziyareti ve davetinden dolayı teşekkür etti. Gaziosmanpaşa'da başlayan Kentsel Dönüşümün ilçenin geleceğine ışık tuttuğunu ifade eden Günaydın, Erhan Erol ve ekibinin Gaziosmanpaşa'da başarılı çalışmalara imza attığını söyledi.

Yorumlar

Tasarım | Enba