Eminhaber.Org

Erol Kahraman, Emre Ayakkabıcılık’ın Hedeflerini Anlattı

Alanında dünyanın en büyük ikinci etkinliği olan Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı (AYMOD) ziyarete kapısını açtı. Bu yıl 61’incisi gerçekleştirilen fuar, ayakkabı ve saraciye sektörüne yön veren binin üzerinde markanın katılımıyla CNR Expo Yeşilköy’de başladı.

Emre Ayakkabıcılık’da 3 Nisan’da CNR Expo’da kapılarını açan 61’nci AYMOD Fuarı’ndaki yerini aldı. Lutton markası ile fuara katılan Emre Ayakkabıcılık standı yerli, yabancı birçok ziyaretçinin akınına uğradı. Fuarın ilk günü olmasından dolayı yoğun bir ziyaretçi ağırladıklarını belirten Emre Ayakkabıcılık Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kahraman,  “1996 yılından beri bu fuarlara katılıyorum ve bugün ilk defa bu kadar bir yoğunluk görüyorum. Yurtdışın faaliyet gösteren birçok firma ile çalışıyoruz. Bizim bu fuardaki amacımız kendi markamızla daha fazla ülkeye açılabilmek” dedi. Kahraman, Rusya ve Almanya başta olmak üzere birçok ülkede fuarlara katıldıklarını söyledi.

Kahraman, sektörün Sultangazi’deki sanayi sorunun devam ettiğini, yeni dönemde bu sorunun çözülmesini beklediklerini söyledi.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tasarım | Enba