Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 29 Mayıs 2018

Ersin Ayakkabı Çalışanları İftar Yemeğinde Buluştu

Ersin Ayakkabı bu Ramazan ayında da geleneği bozmadı, düzenlediği iftar yemeğinde çalışanları ile bir raya geldi. Saafi Döner’de düzenlenen iftar programına Ersin Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Çukurçayır, Ersin Ayakkabı Yönetim Kurulu Üyeleri, aile dostları ve Ersin Ayakkabı çalışanları katıldı.

Yemek sonrası bir konuşma yapan Ersin Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Çukurçayır iftar yemeğine katılan aile dostlarına ve çalışanlarına teşekkür ederek, Mübarek Ramazan ayının tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diledi.

Ersin Ayakkabı’nın büyük bir aile olduğuna vurgu yapan Ersin Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Çukurçayır, “Ersin Ayakkabı çalışanlarımız sayesinde önemli üretim başarıları sağlamaktadır. Bu başarının gelişerek devam etmesi, sizlerin samimi, özverili gayretlerinizle daha ileri aşamalara ulaşacaktır. Ersin Ayakkabı olarak sizlerle birlikte önemli başarılara imza atacağımıza inancım tamdır. Bu vesileyle hayırlı Ramazanlar diliyorum ve Ramazan Bayramınızı da şimdiden kutluyorum” dedi.
Yorumlar

Tasarım | Enba