Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 2 Aralık 2018

Ersin Gökçe Aday Adayı Oldu

Sultangazili genç işadamı Ersin Gökçe, AK Parti’den belediye meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlerin siyasette aktif görev alması çağrısına gençler büyük ilgi gösteriyor. AK Parti’nin kuruluşundan bu yana bu partiye gönül veren genç işadamı Ersin Gökçe, Sultangazi belediye meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusunda bulundu. Ailesi ve bazı STK temsilcileri de Gökçe’yi başvuru sırasında yalnız bırakmayarak, destek verdi.

İlçe Başkanlığına müracaat ederek belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvurusunda bulunan Ersin Gökçe, yerelde Sultangazi’ye hizmet etme adına bu göreve talip olduğunu söyledi. Genç yaşında siyasette yeni bir hamle yapmak isteyen İşadamı Ersin Gökçe, “Çevremden, ailemden ve dostlarımdan gelen yoğun talep üzerine meclis üyeliğine talip oldum. Gönül verdiğim partide ilçeme ve halkımıza hizmet etmek istiyorum” dedi.

Bölgede genç kitleye hitap eden bir ailenin çocuğu olduğunu dile getiren Gökçe, başvuru sırasında kendisine eşlik eden Çankırı menşeli STK temsilcilerine de teşekkür ederek, Sultangazi’de yaşayan Çankırılıların ve Çankırılı derneklerinin desteğini de alarak bu yola çıktığını ifade etti.

Yorumlar

Tasarım | Enba