Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 11 Haziran 2018

Erzurumlular Sultangazi’de İftarda Buluştu

Sultangazi Belediyesi’nin düzenlediği Ramazan etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor. İlçe genelinde binlerce kişiyi iftar sofralarında buluşturan Sultangazi Belediyesi, Hizmet Binasının yanında kurulduğu Kudüs temalı etkinlik alanında Erzurumluları ağırladı.

Sultangazi Belediyesi ve Erzurumlular Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği iftar yemeğine; Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun, Erzurumlular Derneği Başkanı İmdat Kamacı, STK temsilcileri, işadamları ve çok sayıda Erzurumlu katıldı.

Programa katılan vatandaşlar ezanın okunmasına dakikalar kala Kuran-ı Kerim tilaveti eşliğinde iftar vaktini bekledi. Ezanın okunmasının ardından davetliler oruçlarını açarak, bir arada iftar yapmanın mutluluğunu yaşadı. İftarda konuşan Sultangazi Erzurumlular Derneği Başkanı İmdat Kamacı, Ramazan ayında yardımlarıyla ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Erzurumlu iş adamlarına özel teşekkür etti.  Sultangazi’de yaşayan Erzurumluların hiçbir zaman kendilerini yalnız bırakmadıklarına değinen Kamacı, hemşehrileri ile her zaman gurur duyduğunu da sözlerine ekledi. Kendisinin her zaman hemşehrilerinin emrinde olduğunu ifade eden Kamacı, programa katılan herkese teşekkür etti. İftar programının gerçekleşmesinde emeği geçen Belediye Başkanı Cahit Altunay’a da teşekkür eden Kamacı, “Sultangazi’den büyük şehrimiz Erzurum’a selam olsun.” Dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba