Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 10 Nisan 2018

Erzurumlulardan Dursun’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Sultangazi Gaziosmanpaşa Erzurumlular Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İmdat Kamacı başkanlığındaki Sultangazi Gaziosmanpaşa Erzurumlular Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun’u ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerini ilettiler.

Dernek başkanı İmdat Kamacı, Sultangazi Gaziosmanpaşa Erzurumlular Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Alihan Genç’e, AK Parti kadrolarında yeniden yer verilmesinden dolayı ilçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun’a teşekkür etti.  Sultangazi Gaziosmanpaşa Erzurumlular Derneği’nin misyonu ve vizyonu hakkında Ak Parti İlçe Başkanı Dursun’u bilgilendiren Kamacı, “Derneğimiz hep Ak Parti’nin yanında olmuştur” dedi.  Bundan dolayı Ak Parti’nin arka bahçesié eleştirilerine maruz kaldıklarını belirten Kamacı, “Bizler hep milli iradenin yanında olduk. Bu düşüncemizi ve tavrımızı da hiçbir zaman gizlemedik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başbakanlığı döneminde herkesin görüşlerini açık açık ifade etmesi yönünde açıklamaları olmuştu. Bundan dolayı biz görüşümüzü hirçbir zaman kamuoyundan gizlemedik. Dün olduğu gibi bugünde her konuda yanınızdayız” diye konuştu.

Ziyaretten dolayı Sultangazi Gaziosmanpaşa Erzurumlular Derneği Yönetimine teşekkür eden Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun Ak Parti’nin bir dava hareketi olduğunu belirterek, “Aslolan bu hareketin devam etmesidir. Bu harekete güç veren de millettir. Erzurumlusu, Malatyalısı, Adıyamanlısı vs. herkes bu davaya omuz verdiği müddetçe bu dava ilelebet yürüyecektir. Bütün gayemiz Sultangazi’de Ak Parti’nin çıtasını daha yukarılara taşımak. 2019 gibi zor bir sürece hazırlanıyoruz. Bu süreçte STK’ların, millettin birlikte hareket etmesi bu davayı daha da yüceltecektir. Bizim de gayemiz olabildiğince insanları bu hareketin içerisine katarak yürüyebilmek.  Erzurumlularda bu desteği bize verdikten sonra artık sırtımızda yere gelmez.” Şeklinde konuştu.


Yorumlar

Tasarım | Enba