Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, SULTANGAZİ 16 Şubat 2018

Eser Ayakkabı 2018-2019 Kış Modellerini Görücüye Çıkardı

Merkezi Sultangazi’de bulunan ve Türkiye’nin önde gelen ayakkabı firmalarından olan Eser Ayakkabı, 2018-2019 kış sezonu modellerini görücüye çıkardı.

Wyndham Grand İstanbul Europe Otel’de, bayi ve şubelerine yönelik ‘2018-2019 kış sezon Özel Tanıtım ve Sipariş Fuarı’nı gerçekleştiren Eser Ayakkabı, yeni modellerini görücüye çıkardı.

Pazartesi gününe kadar devam edecek olan özel tanıtım fuarını değerlendiren Eser Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Şamdanlı, “Model, kalite, zerafet ve sağlamlıkla Türk ayakkabı sanayinin önderliğini yapmaktan gurur duymaktayız. Özel tanıtım fuarlarımızda müşterilerimizle bir araya gelerek, modellerimizi tanıtma fırsatı buluyoruz. 2018-2019 kış sezonu modellerimize müşterilerimiz şimdiden yoğun bir ilgi gösterdi.” Dedi.

Üretim kapasitesi, yenilikçi anlayışı, iyi eğitimli ve tecrübeli ekibiyle 1965’ten beri Türkiye’nin önde gelen ayakkabı üreticileri arasında yer alan Eser Ayakkabı, şirket bünyesinde; deri erkek bayan klasik, casual, comfort ayakkabı ve kışlık bot üretimi yapılmaktadır. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Hollanda, almanca, İtalya, İngiltere ve 26 ülkeye satış yapan, dünya pazarının daha da genişletilmesi için çalışmalara devam eden Eser Ayakkabı, rıccardo collı, shamdan, vanotte, spenco markalarıyla, en güncel modelleri Türkiye genelinde 500 seçkin bayii ağıyla geniş bir satış ağına ulaşmıştır.Yorumlar

Tasarım | Enba