Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİ 27 Ekim 2014

Esieihic Giyim Sonbahar-Kış sezonunu açtı

İlçemizin önde gelen bayan giyim mağazalarından Esieihic Giyim, Sonbahar – Kış koleksiyonunu halkın hizmetine sunmaya başladı.
İlçemizde faaliyet gösteren lüks mağazalar sonbahar kış sezonunu açtı. İlçemizin önde gelen bayan giyim mağazalarından Esieihic Giyim, Sonbahar – Kış koleksiyonunu halkın hizmetine sunmaya başladı. Bayan giyimde 2014-15 Sonbahar – Kış sezonu modasının seçkin örnekleri moda tutkunları ile buluşmaya başladı.


YENİ SEZON ÜRÜNLER VİTRİNE YERLEŞTİ

Mah.Çanakkale Şehitleri Cad.No:14/D adresinde hizmet veren Esieihic Giyim yazlık ürünlerinde de kampanya yaptı. Yeni sezon ürünlerinin satışa sunulduğunu belirten Mağaza İşletmecisi Kemal Sirkeci ürünler hakkında bilgi verdi. Sirkeci “Yazlık ürünlerimizde kampanya yaptık özellikle pardüselerimiz %50 indirimle olmak üzere tek beden kalmış ürünleri yarı fiyatına satıyoruz. Mevsimlik ürünleri de vitrine yerleştirdik. Bu yılın modası yine çok şık ve rahat elbiseler. Kışın ortasında bile rengarenk elbiseler,feraceler,Pardüseler,Ara kaplar,Triko kazak,Etek,Pantolon olacak. Yeni sezon ürünler için tüm moda severleri mağazamıza bekliyoruz” dedi.
Esieihic giyim ; Cebeci Mah.Çanakkale Şehitleri Cad.No:14/D ‘de tüm moda severlerini bekliyor

Yorumlar

Tasarım | Enba