Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, SİYASET, SULTANGAZİ 21 Haziran 2019

Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala’dan Selami Akpınar’a ziyaret

İçişleri Eski Bakanı ve Ak Parti Bursa Milletvekili Efkan Ala, Sultangazi’de Zirve Yapı Denetimi ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın özel talimatıyla İstanbul seçimleri için görevlendirilen Ak Parti Bursa Milletvekili Efkan Ala çalışmalarını büyük bir hız ve titizlikle sürdürüyor. İstanbul’da Erzurum Dernekleri, Erzurumlu İşadamları, Erzurumlu Kanaat Önderleri, Köy dernekleri, Balkan göçmenleri derneği, hemşeri dernekleri, Ak noktalarda, Bursalı işadamları ve daha birçok alanda çalışmalarını sürdüren Efkan Ala’ya hemşerileri büyük ilgi gösteriyor.

Sultangazi’de hemşerisi Zirve Yapı Denetim Yönetim Kurulu Başkanı Selami Akpınar’ı ziyaret eden Ala, sahada milletin tecrübeden yana oy kullanacağını belirtti. Özellikle Erzurumlu hemşerilerinin seçimlerde yaptığı görevlerde rüştünü ispat eden, çalışmalarıyla, yaptığı hizmetlerle vatandaşın yüreğinde yer edinen ve mütevazi kişiliği ile her kesimden vatandaşın yüreğine sızmayı başaran Binali Yıldırım’ı destekleyeceklerini belirten Ala, iş adamı Selami Akpınar’a misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti. Sultangazi’de yaşayan Erzurumlu hemşerilerinin her zaman istikrardan yana olduğuna vurgu yapan Ala, Zirve Yapı Denetim çalışanlarıyla da sohbet etti.

Ak Parti Bursa Milletvekili Efkan Ala’nın hemşerilerinin büyük ilgi gösterdiğini belirten Zirve Yapı Denetim Yönetim Kurulu Başkanı Selami Akpınar, ziyaretinden dolayı Ala’ya teşekkür etti. 23 Haziran seçiminin önemine dikkat çeken Akpınar, “İstanbul’a hizmet tecrübe ile yol alır. Binali Yıldırım bu tecrübenin adresidir” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba