Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 21 Şubat 2015

Evsiz Sanıldı Ama!

Evsiz sanıldı, Emniyet ekiplerine haber verdiler. Ancak evsiz sandıkları kişi Bonzai’nin etkisiyle kendinden geçen 70 yaşında yaşlı bir vatandaş çıktı.

 

Yoğun kar yağışı nedeniyle İstanbul’da sokakta yaşayan evsizlere sahip çıktı. Dün Sultangazi’de ilginç bir o kadar da düşündüren bir olay yaşandı. Uğur Mumcu Mahallesi Atatürk Bulvarı Caddesi’nde bulunan alanda (Ramazan Etkinlik Alanı) yerde yatan bir vatandaşın cansız bir şekilde yerde yattığını gören vatandaşlar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve 112 Acil Servise ihbarda bulundular. Evsiz olduklarını düşündükleri kişinin uyuşturucu madde bonzai kullandığı ve 70 yaşında olduğunu öğrenen vatandaşlar adeta şok yaşadılar.

IMG_0735

Eminhaber olarak Sultangazi’de her geçen gün satış ve kullanımı yükselen “Bonzai”yi defalarca haber yapmış, zaman zaman ibretlik görüntülerle aileleri bu konuda uyarmıştık.

 

Genç nüfusun çoğunlukta kullandığı Bonzai’nin bu sefer 70 yaşında ki bir vatandaş tarafından kullanılmış olması tehlikenin boyutunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Yorumlar

Tasarım | Enba