Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, Genel, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 31 Ağustos 2018

F.O.R.M Kolejleri Sultangazi Kampüsü 2018-2019 Eğitim Öğretim Dönemine Hazır!

Çocuklarının iyi bir eğitim almasını  isteyen veliler için kampüsümüz Anaokul, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi olarak her sınıf kademesinden öğrencilerimiz ile 2018-2019 Eğitim Öğretim dönemine hazırız. Ayrıca belirli sınıflarda sınırlı sayıdaki kontenjanlarımızda  hala avantajlı kayıtlarımız devam ediyor. Ailelerin eğitim bütçelerini destekleyecek önemli indirimlerde bulunduklarını belirten F.O.R.M Kolejleri Sultangazi Kampüs Müdürü Muhammet Özsoy, F.O.R.M  Koleji’nde avantajlı kayıt fırsatlarının devam ettiğini duyurdu.

“Kurum olarak önemli indirimlerde bulunuyoruz”

Ailelerin eğitim bütçelerini destekleyecek önemli indirimlerde bulunduklarını belirten Özsoy, kurum olarak önemli oranlarda indirimler sunduklarını söyledi. F.O.R.M Koleji okullarında eğitimin kalitesinin uluslararası standartlarda olduğuna vurgu yapan Özsoy , “Çocuklarımıza en iyi eğitimi verebilmek adına okullarımızdaki eğitim modellerimizi sürekli geliştiriyoruz. Seçkin eğitimci kadromuz ile çocuklarımızın her alanda başarılı olabilmesini için çalışıyoruz” dedi.

Çocukları için okul arayan velilere de çağrıda bulunan F.O.R.M Kolejleri Sultangazi Kampüs Müdürü Muhammet Özsoy, “Çocuğunuzun iyi eğitim almasını ve gelecekte başarılı bir birey olarak yetişmesini istiyorsanız, okul seçiminiz çok büyük önem taşıyor. Bu noktada velilerimiz okullarımızı ziyaret ederek hem gezebilirler hem de merak ettikleri konularda detaylı bilgiler alabilirler.‘Kendilerini okullarımızda misafir etmekten mutluluk duyacağız” diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba