Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SULTANGAZİ 18 Eylül 2018

F.O.R.M Kolejleri Sultangazi Kampüsü’nde eğitim öğretim dönemi tüm coşkusuyla başladı

F.O.R.M Kolejleri Sultangazi Kampüsü’nde eğitim öğretim dönemi tüm coşkusuyla başladı
Ali Baba Halı Yıkama

“Sanat, spor, bilim ve eğlenceyle yarınlara form veriyoruz” sloganıyla yola çıkan F.O.R.M Kolejleri Sultangazi Kampüsü yeni eğitim-öğretim yılına merhaba dedi.

F.O.R.M Kolejleri Sultangazi Kampüsü 2018-2019 eğitim öğretim yılına düzenlenen programla başladı. Sultangazi Kampüsü’nde F.O.R.M Koleji öğrencileri yeniden okullarına kavuşmanın mutluluğunu yaşarken bu yıl okula başlayan öğrencilerin heyecanları yüzlerine yansıdı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törende konuşan çıkan F.O.R.M Kolejleri Sultangazi Kampüs Müdürü Muhammet Özsoy, öğrencilerin mutluluğuyla, gülümsemesiyle, bakışıyla, coşkusuyla, heyecanıyla mesleklerinden ilham alıp onları eğitim ve öğretime bir ömür boyu hayata hazırlamanın ideal ve gayesi içerisinde olduklarını belirterek, “İçerisinde öğrenci sesleri cıvıltısının eksik olmadığı, her bir sınıfı, her bir koridoru, her bir bahçesinde çocuk seslerinin duyulduğu bir okul hayali kurmuştuk. Hayallerimiz gerçeğe dönüştü. Bu heyecanla çıktık yola. Hep sizleri bekledik, büyük bir aile olmayı ümit ettik. Ailemizin her bir ferdi olan değerli öğrencilerim, öğretmenlerim, velilerim evinize hoş geldiniz.” Dedi.

BİZ BÜYÜYEN BİR AİLEYİZ

F.O.R.M Kolejleri Sultangazi Kampüs Müdürü Muhammet Özsoy, 2017-2018 eğitim-öğretim yılında kurulan F.O.R.M Kolejleri ailesinin her geçen gün giderek büyüdüğüne vurgu yaparak, kurulduğu yıl 368 öğrenci ile eğitim-öğretime hizmet verdiklerini söyledi. Kısa sürede Sultangazi’de adından söz ettiren F.O.R.M Kolejleri Sultangazi Kampüsü’ne velilerin ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiğini ve 2018-2019 eğitim öğretim yılına 586 öğrenciyle birlikte merhaba dediklerini ifade etti.

Tasarım | Enba