Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, SULTANGAZİSPOR 5 Nisan 2015

“Farkında mısınız?”

Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanlığı Sosyal İşler Birim Başkanlığına bağlı Engelliler Komisyonu Bayrampaşa Hidayet Türkoğlu Spor Salonun da “Engelli bireyler ve farkındalık” temalı program düzenledi.

 

Programda renkli görüntüler yaşanırken, Suzan Dağlar Civan başkanlığında ki Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri engelsiz grubu Tekerlikli sandalyeye oturarak, Kartal Belediyesi Tekerlekli sandalye Basketbol takımı ile maç yaptı. Ak Parti İstanbul İl Engelliler Komisyonu Başkanı Hamza Doğan’ın da katıldığı program Mehteran konseri ile başladı. Açılış konuşmalarının da yapıldığı “Engelli bireyler ve farkındalık” temalı programda halk oyunları ve müzik korusu katılımcılara unutulmaz bir Pazar günü yaşattı.

Engelli bireyler ve farkındalık-

Eyüp Belediyesi’ne bağlı Down Sendromlu Şeker Hayat Basketbol takımı da programda yer aldı.

 

Programın en renkli görüntüsünü ise Suzan Dağlar Civan başkanlığındaki engelsiz tekerlikli sandalye takımı oluşturdu. Kartal Belediyesi Tekerlekli sandalye Basketbol takımı ile karşılaşan engelsiz tekerlikli sandalye takımında Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, İlçe Başkan Yardımcıları Battal Isırgan, Mevlüt Dilek, Süleyman Yiğitoğlu, Halil Poyraz, Belediye Meclis Üyesi Hamdullah Altıntop ve Engelliler Komisyonu Başkanı Hatip Akkuş yer aldı.

 

Program sonunda engelli sporculara Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan tarafından çeşitli hediyeler verildi.

Yorumlar

Tasarım | Enba