Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER 1 Mayıs 2018

Fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması’nın En İyi Solisti; Sema Nur Alan

Türkiye’nin en uzun süreli gençlik organizasyonu olan ve 21 yıldır aralıksız olarak sürdürülen “Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu” unvanına sahip fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması’nın ödülleri İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahiplerini buldu. Yarışmada, reklam koordinatörümüz Sultan Oğuz’un yeğeni Sema Nur Alan Basın Özel Ödülü En İyi Solist ödülünü kazandı.

Türkiye’nin en sevilen dijital müzik platformu fizy sponsorluğunda, bu yıl 21.’si düzenlenen Liseler Arası Müzik Yarışması’nın büyük finali İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirildi. Finale yükselen 35 lisenin kıyasıya mücadele ettiği organizasyonda, geleceğin yıldızları sahne performanslarıyla herkesi büyüledi. Müzik dünyasının ünlü isimleri, gazeteciler ve medya mensuplarından oluşan jüri üyeleri, birincileri belirlemek bir hayli zorlandı. 5 ay boyunca devam eden yarışma heyecanı, yerini bu kez mutluluğa ve sevinç göz yaşlarına bıraktı.

21 yıldır aralıksız olarak sürdürülen “Dünyanın En Başarılı Gençlik Organizasyonu” unvanına sahip fizy 21. Liseler Arası Müzik Yarışması’na katılan reklam koordinatörümüz Sultan Oğuz’un yeğeni Özel Şafak Koleji Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Sema Nur Alan, ‘Basın Özel Ödülü En İyi Solist’ kategorisinde ödüle layık görüldü. Basın Özel Ödülü’nde en iyi solist ödülünü kazanan Sema Nur Alan’ı ailesi de yarışmada yalnız bırakmadı.

Yorumlar

Tasarım | Enba