Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, SULTANGAZİ 23 Nisan 2018

FuzulEv Sultangazi Şubesi Yöneticileri Giresunlularla Bir Araya Geldi

FuzulEv Sultangazi Şubesi yöneticileri, Giresunlular Derneği’nde düzenlediği kahvaltı programında Sultangazi’de ikamet eden Giresunlularla bir araya geldi.

Kadınların altın gününe benzeyen sistemiyle geniş sosyal kesimlere konut sevinci yaşatan FuzulEv, Türkiye genelindeki büyümesini sürdürüyor.  Fuzul Grup bünyesinde faaliyetlerini sürdüren FuzulEv, yaklaşık 1 ay önce Sultangazi Şubesini hayata geçirdi. Sultangazi’de ev sahibi olmayan kimse kalmasın mottosuyla yola çıkan FuzulEv, ilçede ikamet eden Giresunlulara ‘FuzulEv’i anlattı.

Giresunlular Derneği’nde gerçekleşen kahvaltılı programda konuşan FuzulEv Bireysel Müşteri temsilcisi Enes Aydın, sabit ve dar gelirlilere yönelik geliştirdiği kolay konut edindirme sistemi ile faiz ya da vade farkı ödemeden ihtiyaç duyulan büyüklükte ve istenilen yerde ev sahibi olma imkanın yanı sıra otomobil ve yatırımlık arsa olanakları da sunduklarını söyledi.

Programda konuşan Belediye Meclis Üyesi Ahmet Demiray ve Sultangazi Giresunlular Derneği Başkanı Şaban Durdu FuzulEv Sultangazi Şubesi’nin düzenledikleri programdan dolayı şube yöneticilerine teşekkür etti.


Yorumlar

Tasarım | Enba