Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 9 Haziran 2018

GADER’den Baykurt’a Destek Programı

Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Arnavutköy Adıyamanlılar Sosyal Yardımlaşma Derneği düzenlediği sahur programında, hemşerileri Ak Parti 2. Bölge Milletvekili adayı av. Hacı Mehmet Baykurt’a tam destek verdi.

Kısa adı GADER olan Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Arnavutköy Adıyamanlılar Sosyal Yardımlaşma Derneği, dernek binasında düzenlediği sahur programında Milletvekili adayı Hacı Mehmet Baykurt’a destek vererek, başarılar dilediler. Programda konuşan GADER Başkanı Mehmet Akıncı, “İnşallah sayın vekilimiz Hacı Mehmet Baykurt’u Ankara’ya göndereceğiz. Adıyamanlılar olarak hemşehrilerimize sahip çıkmamız gerekiyor.” dedi. Akıncı konuşmasında Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun’a da görevinde başarılar dileyerek, her zaman Dursun’un yanında olacaklarını ifade etti.

Uzun yıllardır Hacı Mehmet Baykurt’u tanıdığını ve değer verdiğini ifade eden Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun ise, “İnşallah bu dönem vekil olarak Mehmet kardeşimizi meclise göndereceğiz.” Diye konuştu.

Desteklerinden dolayı GADER yönetimine teşekkür eden Ak Parti 2. Bölge Milletvekili adayı av. Hacı Mehmet Baykurt, kendisine verilen destekten dolayı da minnettar olduğunu söyledi.

Yorumlar

Tasarım | Enba