Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 31 Ağustos 2016

Gazi Mahallesi’nde Operasyonlar Devam Ediyor

Gazi Mahallesi’nde Operasyonlar Devam Ediyor
Ali Baba Halı Yıkama

Gazi Mahallesi’nde dün geceden bu yana süren operasyonlar devam ederken, terör örgütü üyeleri Sultangazi Kent Ormanı girişindeki güvenlik kulübesini yaktılar. Alevler içerisinde kalan kulübeye TOMA aracı ve itfaiye ekipleri müdahale etti. Ekipler yangının ormanlık alana sıçramaması için yoğun çaba sarf etti.

Terör örgütü DHKP-C üyeleri Gazi Mahallesi’nde bulunan Kent Ormanı girişindeki güvenlik kulübesine molotof kokteyli atarak ateşe verdi. Yangına ilk müdahale TOMA aracından su sıkılarak yapıldı. Kısa süre sonra olay yerine itfaiye de geldi. İtfaiye yangının ormanlık alana sıçramaması için yoğun çaba sarf etti. Yangın tamamen söndürülürken güvenlik kulübesi kullanılamaz hale geldi.

hurt

POLİSİN OPERASYONU DEVAM EDİYOR

Polis Gazi Mahallesi’nde terör örgütlerinin inine girdi. Uzun süredir Gazi Şehir Parkı içinde bulunan eski Nikah Salonu başta olmak üzere terör örgütü üyelerine ait çoğunlu kaçak olan yapılar yıkıldı. Gazi Mahallesi’ne giriş-çıkışları kapatan polis büyük bir operasyon başlattı. Özel Hareket, Çevik Kuvvetin yanı sıra çok sayıda polisin de katıldığı operasyonda terör örgütü üyelerine ait kaçak yapıların tamamı yıkıldı. Gazi Şehir Parkı içerisinde bulunan eski Nikah Salonu’da polis tarafından yıkılan yapılar arasında yer alıyor.

Operasyonda çok sayıda kişide gözaltına alındı.

CrMmHPSWEAAplq-

 

molavitrin
Tasarım | Enba