Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 3 Eylül 2015

Gaziler Unutulmadı

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Sultangazili Gazileri ziyaret etti.

 

Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı’na bağlı Yaşlılar Komisyonun organizasyonunda bugün Sultangazili Gazilere yönelik gerçekleşen ziyarette İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, duygusal anlar yaşadı.

 

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, Yaşlılar Komisyonu Başkanı İsmail Yalçın ile birlikte milletin onur kaynağı olan Gazilere yönelik bir takım ziyaretler gerçekleştirdi. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde konuşan İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, “Vatan için şehit düşmüş tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun. Aynı şekilde vatan toprakları için canından parça vermiş siz gazilerimize de millet olarak şükran borçluyuz. Sizler için elimizden ne gelirse yapmaya hazırız. İyi ki sizler varsınız.” dedi.

suzan dağlar civan-gazi ziyareti

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan için bu ziyaretlerin ayrı bir önemi vardı. Bilindiği üzere Civan’ın 2013 yılında vefat eden babası Hasan Hüseyin Dağlar’da Gazi’ydi. Bundan dolayı bugün gerçekleşen ziyaretlerde Suzan Dağlar Civan babası Hasan Hüseyin’i de bir kez daha yad etti.

suzan dağlar civan-

Yorumlar

Tasarım | Enba