Eminhaber.Org
Ana Sayfa GAZİOSMANPAŞA, MANŞETLER, SİYASET 2 Ocak 2018

Gaziosmanpaşa’da Ali Rıza Altınok Ülkü Evi açıldı

Gaziosmanpaşa Ülkü Ocakları, 1980 yılında evinde baskına uğrayarak karısı ve kızı ile beraber kurşuna dizilerek şehit olan dönemin MHP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Ali Rıza Altınok’u unutmadı, ilçede öğrencilerin barınma ihtiyaçlarını karşılamak üzere “Ali Rıza Altınok Ülkü Evi”ni hizmete açtı.

Gaziosmanpaşa Ülkü Ocakları, kalacak yurt ve ev bulamayan üniversite öğrencilerine “Ali Rıza Altınok Ülkü Evi” ile kucak açtı.

Ülkü Ocaklarının başlattığı “Ülkü Evleri” projesi ile bir çok üniversite öğrencisinin en büyük sıkıntılarından olan yer sıkıntısını, ülkü evleri ile çözmeye devam ediyor. Gaziosmanpaşa Ülkü Ocakları öncülüğünü yaptığı iş adamı, MHP sevdalıları ve ailelerin de desteği ile hizmete açılan “Ali Rıza Altınok Ülkü Evi” öğrencilerin umudu olmaya başladı.

Gaziosmanpaşa Ülkü Ocakları Başkanı  Korhan Çalışkan, “Ali Rıza Altınok Ülkü Evi” hizmete açılmasında katkısı bulunan herkese teşekkür etti ve plaketle onurlandırdı. MHP sevdalısı iş adamı Cevat Tavukçuoğlu’da plaket alan isimler arasında yer aldı. Tavukçuoğlu’na plaketi İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Erdi Aktunç takdim etti.

Yorumlar

Tasarım | Enba