Eminhaber.Org
Ana Sayfa GAZİOSMANPAŞA, MANŞETLER 23 Aralık 2017

Gaziosmanpaşa’daki Patlama Güvenlik Kamerasında

Gaziosmanpaşa'da buhar kazanının patlamasıyla ilgili yeni güvenlik kamera görüntüsü ortaya çıktı.

Dehşete düşüren görüntülerde buhar kazanının patlamasıyla ortalık savaş alanına dönüyor. Bir roketin düşmesini andıran görüntüler şans eseri büyük bir facianın atlatıldığını gözler önünü seriyor.

Gaziosmanpaşa’da, bir tekstil firmasına ait buhar kazanının patlamasına ait yeni güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Olay, geçtiğimiz pazartesi günü saat 11.30 sıralarında Karayolları Mahallesi 561 Sokak üzerindeki 2 katlı tekstil firmasının üst katında meydana geldi. Henüz bilinmeyen nedenle, buhar kazanı büyük bir gürültüyle patladı. Patlamanın etkisiyle kilolarca ağırlıktaki kazan parçalanarak sokak ortasına düştü. Bu sırada, sokakta bulunanlar büyük panik yaşadı. Patlama sırasında sokaktan geçen bir kişi yaralandı.

PATLAMA ANI KAMERADA

Patlama anı, çevredeki işyerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Savaş alanını andıran görüntülerde, patlamanın ardından buhar kazanının aşağı düştüğü görülüyor. Sokakta bulunanlar panikle kaçışıyor. Bu arada, çevredeki binadakiler de dışarı çıkarak olay yerinden kaçmaya başlıyor. Bir başka güvenlik kamerası görüntüsünde ise, aynı sokaktaki bir işyerinin içinden. Patlama sırasında, zarar gören işyeri biranda toz bulutu haline geliyor. İçeride çalışanlar ise telaşla kaçmaya çalışıyor.

Yorumlar

Tasarım | Enba