Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 22 Kasım 2014

Genç Dershane İle Başarıyı Kucaklayacaklar

Genç Dershane İle Başarıyı Kucaklayacaklar
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi Gençlik Meclisi tarafından hayata geçirilen “Genç Dershane Projesi” kapsamında veli toplantısında buluşuldu.

 

“Türkiye’nin En İyi Gençlik Meclisi” unvanına sahip olan Sultangazi Gençlik Meclisi “Genç Dershane Projesi” ile yüzlerce öğrenciyi, ücretsiz Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) ve Lisans Yerleştirme (LYS) sınavlarına hazırlıyor.

 

Proje kapsamında öğrenci velileri dün akşam Sultangazi Belediyesi Nikah Salonun da bir araya gelindi. Programa Belediye Başkanı Cahit Altunay, Gençlik Meclis Başkanı Mustafa Yiğit, Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu ve öğrenci velileri katıldı.

Genç Dershane İle Başarıyı Kucaklayacaklar

Programda konuşma yapan Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Genç Dershane projesi ile dershaneye gidemeyen öğrencilere yardımcı olduklarını söyledi. Sultangazi Gençlik Meclisi tarafından yürütülen projeden oldukça yararlı sonuçların alındığı kaydeden Başkan Altunay, “Bu tablo, projenin ne kadar faydalı ve başarılı olduğunun göstergesidir. Gençlik Meclisi’ne projelerinde her zaman destek olmayı sürdüreceğiz” dedi.

10582678_731041846945221_812788198_n

Programda konuşma yapan Gençlik Meclisi Başkanı Mustafa Yiğit, bu projede emeği geçen herkese teşekkür etti. Projenin diğer il ve ilçe belediyelerine de örnek olduğunu kaydeden Yiğit, şunları söyledi:

 

“Proje ile her sene yüzlerce öğrencimizi ücretsiz şekilde ders vererek üniversite hayatına kazandırıyoruz. Projemizin diğer il ve ilçelerde de takdir görmesi ve uygulanmaya başlaması bizim için oldukça sevindiricidir.”

Genç Dershane İle Başarıyı Kucaklayacaklar-

Tasarım | Enba