Eminhaber.Org

‘Gönültaş Ailesi Bir Markadır’

Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, Gönültaş ailesinin misafiri oldu.

Sultangazi’nin tanınmış ailelerinden Gönültaş ailesi düzenlediği yemekte Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun ve MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel’i ağırladı. 50. Yıl Mahallesi’nde bulunan Aksa Cami’nde gerçekleşen yemeğe Dursun ve Özel’in yanı sıra Gönültaş ailesinin dostları ve yakınları katıldı.

Ak Parti Meclis Üyesi adayı Ömer Gönültaş ve aile bireyleri davetlileri tek tek kapıda karşıladı. Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun’un konuşmalarıyla devam etti.

Yemekte konuşan MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, Gönültaş ailesinin Sultangazi’de bir marka olduğuna vurgu yaptı. Sultangazi için mücadele ettiklerini ve emek harcadıklarını söyleyen Özel, “Cumhur İttifakı kapsamında MHP olarak biz Sultangazi’de sayın Abdurrahman Dursun’u, İBB’de ise Dursun oğlu sayın Binali Yıldırım beyi destekliyoruz” dedi. Özel, konuşmasının devamında davetlilerden 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı’na destek istedi.

Ömer Gönültaş ve Gönültaş ailesine kendisine verdikleri destekten ve düzenledikleri programdan dolayı teşekkür eden Cumhur İttifakı’nın Ak Partili Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun ise, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel’in de ilçede bir marka olduğunu söyledi.

Yorumlar

Tasarım | Enba