Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel 23 Şubat 2013

Günaydın'dan Enver Ören İçin Başsağlığı Mesajı

Günaydın'dan Enver Ören İçin Başsağlığı Mesajı
Ali Baba Halı Yıkama

Mustafa Günaydın mesajında yakından tanıdığı İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören'in güler yüzlü, neşeli ve insancıl davranışları ile herkese örnek bir isim olduğunu dile getirerek, yakın dostunu kaybetmenin acısını yaşadığını belirtti.
 
Günaydın mesajında şunları kaydetti;
 
“43 Yıl önce Türkiye Gazetesi'ni kurarak, Türk basın hayatına giren, bu alanda üstün hizmetler ve yenilikler yapan, basın ve medya sektöründe yüzlerce insana geçim kaynağı oluşturan kadim dostum Sayın Enver Ören'in vefatını üzüntü ile öğrendim.

Türkiye aslında onun adıyla müsemma abisini yitirdi. Ülkemizin müteşebbis ruhuyla, bir çok sanayi ve medya alanında kurduğu şirketlerinde binlerce insanımızı istihdam eden, Türk ve İslam dünyasının meselelerine kıyasıya ilgi duyan, ilgilenen çözüm yolları için sağlığını hiçe sayarak bu uğurda gayretler gösteren, milli ve manevi meselelere, iman atlasında var gücüyle çabalayan Enver Ağabeye Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ve tazarru ederken, kıymetli ailesine, İhlas Grubu ve TGRT camiasına sabr-ı cemil niyaz ediyorum. “İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raci’un” Türk milletinin başı sağ olsun” ifadelerini kullandı.  

Tasarım | Enba