Eminhaber.Org
Ana Sayfa ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 6 Ağustos 2014

Haluk Bozkurt Çalışıyor, Ya Diğerleri?

Haluk Bozkurt Çalışıyor, Ya Diğerleri?
Ali Baba Halı Yıkama

CHP’nin bir önceki dönem Kurucu Belediye Meclis Üyesi olan Mimar Haluk Bozkurt maydanda, mevcut meclis üyeleri kayıplarda…

 

2014 yerel seçimlerinde büyük bir haksızlığa uğrayarak, seçilemeyecek bir sıraya yazılan CHP’li Haluk Bozkurt küsmeden, kırılmadan aktif siyasete devam ediyor. Bozkurt CHP Sultangazi İlçe Örgütü’nün gerçekleştirdiği Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarına katılarak, çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu’nun tanıtım broşürlerini dağıtıyor, tanıtım afişlerini asıyor.

haluk bozkurt chp

2014 Yerel seçimlerinde seçilecek sıradan Belediye Meclis Üyesi adayı gösterilmesine kesin gözüyle bakılan Kurucu Belediye Meclis Üyesi Haluk Bozkurt, büyük bir haksızlığa uğrayak seçilemeyecek sıradan aday gösterilmişti. Seçim sonrası koltuklarını sağlama alanlar kayıplara karışırken, o kaldığı yerden çalışmaya devam etti. CHP Sultangazi İlçe Örgütü’nün Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarına katılan Haluk Bozkurt, çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu’nun broşürlerini dağıtırken vatandaşlardan da oy istiyor.

 

Meclis Üyeliği döneminde de aktif bir çalışma içerisinde olan ve verdiği önergelerle gündem belirleyen Bozkurt, seçim sonrası kayıplara karışanların aksine alanlarda çalışmaya devam ediyor.

Tasarım | Enba