Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 8 Nisan 2017

Hasan Kahraman: AYMOD fuarı verimli geçti, pazar payımız büyüyecek

Kendi kulvarında dünyanın ikinci büyük fuarı olan İstanbul Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı AYMOD, CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirildi. Merkezi Sultangazi’de bulunan Gamas Ayakkabı fuarda yoğun ilgi gördü.

Gamas Ayakkabı, AYMOD 57.Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı’nda yeni sezona damgasını vuracak modellerini sektör ile buluşturdu. Fuar sırasında yoğun ilgi gördüklerini belirten Gamas Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kahraman, “Standımıza Rusya’dan Yunanistan’a, Ermenistan’dan Fransa’ya kadar birçok ülkeden ziyaretçiler geldi ve ayakkabı tasarımlarımızı çok beğendiler. Türkiye’deki müşterilerimiz ve bayilerimiz de standımıza yoğun ilgi gösterdi” dedi.
Gamas Ayakkabı_DSC9844
36 yıllık tecrübesiyle ayakkabı sektörünün dinamosu olan; GAMAS Grup fuara LEXOS, TWİNGO ve CASSANİ 3 markalarıyla katıldı. GAMAS Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Kahraman, GAMAS Grubun yaklaşık olarak 18 ulusal ve uluslar arası fuara katıldığını ve yaklaşık 100 kişi civarında işçi istihdamına sahip firmalarında günlük olarak 3500 çift, bay, bayan ve çocuk ayakkabı, bot ve halı saha ayakkabısı ile krampon imal ettiklerini, ayrıca ayakkabı tabanı imalatında da Güven Taban olarak faaliyet gösterdiklerini ve yaklaşık olarak günde 6000 civarında taban ürettiklerini söyledi.
Gamas Ayakkabı_DSC9825
Ayakkabı sektörünün üreten ve döviz girdisi sağlayan bir yapı olduğunu ifade eden Hasan Kahraman, “Bu yıl gerçekleşen AYMOD fuarı bizim açımızdan geçen yıla nazaran çok daha başarılı geçti. LEXOS, TWİNGO ve CASSANİ markalarımız yurt dışında birçok ülkede kendini göstermeye başladı. Önümüzdeki sezon inanıyorum ki ivmemiz daha da hız kazanacak. Bu pastadaki pazar payımız çok daha üst seviyelere çıkacak. Pazarımızı bu fuarla daha fazla büyüteceğimize inanıyoruz. İç piyasadaki yoğunluğu ihracatta da yaşayacağımıza inanıyorum. Ayakkabı sektöründe son derece başarılı ve güzel üretim yapan bir firmayız.” Diye konuştu.
Gamas Ayakkabı_DSC9831 Gamas Ayakkabı_DSC9837 Gamas Ayakkabı_DSC9838 Gamas Ayakkabı_DSC9839 Gamas Ayakkabı_DSC9840 Gamas Ayakkabı_DSC9841 Gamas Ayakkabı_DSC9843
c6c47ad2-2993-472e-b771-9a99f0ef0791

Yorumlar

Tasarım | Enba