Eminhaber.Org
Ana Sayfa ANTALYA 5 Şubat 2018

HASEKİ ZEYTİN’DEN ZEYTİN DALI OPERASYONUNA ANLAMLI DESTEK

ZEYTİN DALI OPERASYONUNA ANTALYA’DAN ANLAMLI DESTEK

Suriye’nin kuzeyindeki Afrin’i PYD ve PKK’dan temizlemek için başlatılan Zeytin Dalı Harekâtı sürerken, halkın Mehmetcik’e desteği çığ gibi büyüyor. Önceki gün Zeytin dalı operasyonuna anlamlı bir mesajda Antalya’da verildi. Antalya’nın Manavgat ilçesinde düzenlenen ‘’Ne varsa Manavgat’ta var’’ Fuarının açılış törenine katılan Dışişleri bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Zeytin dalı operasyonuyla ilgili terör odaklarına yönelik sert konuştu. Bakan Çavuşoğlu Zeytin dalı operasyonunun amacının sadece Türkiye’ye yönelik bir tehditi yok etmek olmadığını Suriye’ye huzuru ve barışı getirecek bir operasyon olduğunu söyledi.

FUAR ALANINDA ZEYTİN AĞACI

Fuarın açılış kurdelesini kesen Bakan Çavuşoğlu tek tek stantları gezdi. Zeytin dalı operasyonuna destek vermek amacıyla fuar alanına Zeytin ağacı getiren Haseki Zeytin’in sahibi Havva Taşbaş’la Zeytin ağacının yanında fotoğraf çektirdi sohbet etti.

ÖRNEK GİRİŞİMCİ

Gündelikcilikten iş kadınlığına uzanan hikayesiyle tüm Türkiye’ye örnek olan Antalya’lı kadın girişimci Havva Taşbaş,Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Antalya valisi Münir Karaloğlu’na Manavgat’ın organize sanayiye ihtiyacı olduğunu da aktardığını belirtti.

HABERİN VİDEOSU

 

Yorumlar

Tasarım | Enba