Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 16 Eylül 2019

Hausdent İkinci şubesini Şişli’de açtı

2013 yılında insan sağlığında kalite ilkesini prensip edinen Özel Hausdent Ağız ve Diş Sağlığı, 2'nci şubesini Şişli'de hizmete açtı.
Hausdent İkinci şubesini Şişli’de açtı
Ali Baba Halı Yıkama

“İnsan sağlığında kalite” ilkesini prensip edinen Özel Hausdent Ağız ve Diş Sağlığı Şişli’de, Ergenekon Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Güneş Apartman no: 145 adresinde ikinci şubesini açtı. Yoğun bir katılımla gerçekleşen açılışta konuşan Özel Hausdent Ağız ve Diş Sağlığı kurucusu ve Başhekimi Diş Hekimi Zeynep Ambar, “Ülkesini ve milletini seven bir kimse olarak bu zor günlerde hem halka hizmet hem de ülke ekonomisi açısından döviz giriş çıkışı sağlamayı hedeflerim arasına koydum” dedi.

Diş Hekimi Zeynep Ambar, başarısının sırrını şu şekilde açıkladı.

‘BU BAŞARI BİZE DEĞİL HERKESE YARAR SAĞLAYACAK’

“Özellikle bir kadın girişimci olarak şube açmak gerçekten çok yorucu bir şeydi. Ben çalışmayı seven, başarı odaklı bir kişiyim. Bizim sağlıkta, yönetmelikler, biraz ağır oluyor, bu ne kadar ağır olsa da çalışmanın gayreti ve çabası sonucunda nihayet şubemizi açmayı başardık. Burası Şişli, taksim ve Nişantaşı tarafları, herkesin talep ve rağbet ettiği bu bölgede şube açmak yalnızca Dental alanda bir başarı değil aynı zamanda Türk’lerin yanında yabancı hastalar ile ülkemize döviz girişi olmuş olacak. Ülkesini ve milletini seven bir kimse olarak bu tür faaliyetler yalnızca bize değil herkese yaramış olacak diye düşünüyorum”

‘AYNI ŞEVK, AYNI HEYECAN VE AYNI GAYRETLE’

İlk şubesini 2013 yılında Sultangazi’de açtıklarını ifade eden Zeynep Ambar, “Ben Almanya’da edindiğim bilgi ve becerileri buraya da taşıdığım gibi 35 kişilik bir ekiple Sultangazililerin kalbini kazanmayı başarmış bir kimse olarak diyorum ki; aynı şevk, aynı heyecan ve aynı gayretle Şişli Harbiye’de de bu başarıyı yakalayabileceğimize inancım tam”

‘ÇALIŞKAN OLSUNLAR, GİRİŞİMCİ OLSUNLAR’

“Bizim bir vizyonumuz, hizmet anlayışımız var. Başarı ve kaliteli hizmet her zaman birinci sırada yer almakta. Ayrıca bir kadın girişimci olarak burada kadınlarımıza rol model olma ve onlara istedikleri sürece başaramayacakları hiçbir şeyin olmadığını buradan ifade etmek istiyorum. Çalışkan olsunlar, girişimci olsunlar ve buldukları ilk fırsatta kesinlikle bir iş yeri açsınlar. Daha elit, daha farkındalık yaratan sosyal çevre bilinci oluştursunlar. Ben inanıyorum ki, biz kadınlar istersek her şeyi başarırız”

“Sultangazi’de Hausdent merkezimiz bulunmakta ve 7 yıldır hizmet vermekteyiz. Burada 2. Şubemizi harbiye bölgesinde açtık. Hizmetimiz,  biz burayı açarken hizmetimiz vizyonumuz ve bir amacımız var. Kaliteli hizmeti yalnızca Sultangazi’de de değil diğer bölgelere de sunmak amacımız olmuştur. Benim Taksim Harbiye bölgesine hizmet yeri açmadaki en büyük nedenlerimden biride sağlık turizmi yapmaktır. Ülkesini ve milletini seven bir kimse olarak bu zor günlerde hem halka hizmet hem de ülke ekonomisi açısından döviz giriş çıkışı sağlamayı hedeflerim arasına koydum. Bu hayırlı hizmeti açarken yanımda olan herkese tekrar tekrar teşekkür ederim” diye konuştu.

Özel Hausdent Ağız ve Diş Sağlığı Şişli şubesinin açılış kurdelesini Kayseri Vali Yardımcısı Ali Uslanmaz, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç, Başhekim Zeynep Ambar ve eşi Murat Ambar, Özel Hausdent Ağız ve Diş Sağlığı ortaklarından diş hekimleri Osman Yırtar ve Vildan Özaydın kesti.

SULTANGAZİ ŞUBESİ

Tel: 0212 606 06 01

Whatsapp:, 0554 880 05 99

HARBİYE ŞUBESİ

Tel: 0212 224 22 10

Whatsapp: 0530 160 21 00

molavitrin
Tasarım | Enba