Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 14 Haziran 2018

Her Zaman Recep Tayyip Erdoğan’la beraberiz

Ak kardeşlerin geleneksel hale getirdiği ‘dostluk sahuru’ programı, bu yıl Coffeemania Sultangazi Şubesi’nde gerçekleşti. Programa Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun’da katıldı.

Ak Parti’nin 2012 yılında gerçekleşen ilçe kongresinde Murat Atım’a karşı aday olan Mustafa Günaydın ve arkadaşları bu yılda geleneği bozmayarak sahur programında bir araya geldi. Yener Yiğit’in organizasyonunda, Ayhan Hafızoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen programa Mustafa Günaydın yakın bir akrabasının vefatından dolayı katılamadı.

Programda Sultangazi’nin dünü ve bugünün yanı sıra, ülke gündemine dair fikir-alışverişinde bulunuldu. Programda konuşan Yener Yiğit, ‘dostluk sahuru’ adı altında gerçekleşen programa katılan tüm dostlarına teşekkür etti. Konuşmasında 24 Haziran seçimlerine de değinen Yiğit, “bu ekip her zaman çalışmaya devam ediyor. 24 Haziran’ı hep birlikte bayram olarak kutlayacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

Ayhan Hafızoğlu’da 2012 yılında yapılan Ak Parti İlçe kongresinde Mustafa Günaydın’ın yanında yer alan bu ekibin her zaman Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu söyledi.

2012 yılında gerçekleşen ilçe kongresinde Mustafa Günaydın ve arkadaşlarının çok konuşulduklarını ve dikkatleri üzerine çektiklerini dile getiren Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, “Bizde zaman zaman parti içi muhalif olabilir. Ama sonrasında o arkadaşlara muhalefet gözüyle bakmak yanlış bir bakış açısıdır. Ama ben yönetim listemi oluştururken bu anlayış içerisine hiçbir zaman girmedim. Kendi ekibimi birazda gençlik aşısıyla birlikte oluşturdum. Bizim bu parti içerisinde yer alıp, menfaat elde etmek gibi bir düşüncemiz yok. Hepimizin bu konuda bir inancı, bir düşüncesi var. Bugün Recep Tayyip Erdoğan bizim düşüncelerimizi yansıttığı için, Recep Tayyip Erdoğan’la beraberiz. Ona inanıyoruz, ona güveniyoruz.” Diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba