Eminhaber.Org
Ana Sayfa ÖZEL HABER, SULTANGAZİSPOR 7 Aralık 2015

Her zaman yalnız bırakıldık

Her zaman yalnız bırakıldık
Ali Baba Halı Yıkama

Geçtiğimiz gün kurucusu olduğu Sultangazispor Taraftarlar Derneği Başkanlığından istifa eden Salih Çiçek, düzenlediği basın toplantısında neden istifa ettiğini? açıkladı.

 

Sultangazispor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyelerinin de katıldığı basın toplantısında konuşan Salih Çiçek,  “Biz hep kulübün ve camianın menfaatleri için elimizi taşın altına koyduk, fakat her zaman yalnız bırakıldık.” Dedi.

 

Sultangazispor Kulübü’nün kongre sürecinde Kulüp Başkanı Osman Cengiz’in kendilerine bir teklifle geldiğini belirten Çiçek, şöyle konuştu; “Osman Cengiz, ‘Belediye Başkanı Cebeci Sosyal Tesislerinin işletmesini kulübe vermek istiyor. Orayı size alalım. Fakat Sayın Başkanının bu konuda bir şartı var. Benim yeniden başkan seçilmem durumunda Sayın Başkan oranın işletmesini kulübe verecek. Eğer ben kongrede başkan olur ve orayı alırsam, o tesisin işletmesini sizin derneğe verelim.’ Dedi. Taraftarlar Derneği olarak biz kongre sürecinde hiçbir adayı desteklemeyeceğimizi söyledik ve bu sözümüzde durduk. Biz hiçbir adayı destelemedik. Dernek olarak zaten tek liste bir kongreden yanaydık Buda gerçekleşti.

 

AÇIKLAMANIN TAMAMINI VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ…

 

Tasarım | Enba