Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 14 Haziran 2021

Hırsızla karşı karşıya geldi

Sultangazi’de sahibinin dışarıda olduğu sırada markete giren hırsızlık şüphelisi, kasadan bir miktar para aldı. Marketten çıkacağı sırada iş yeri sahibi ile karşı karşıya geldi. O anlar marketin güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay geride bıraktığımız hafta Cuma günü saat 10.00 sıralarında İsmetpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. Bir marketin önünden geçen kimliği belirsiz bir kişi, market sahibinin o esnada dışarıda temizlik yaptığını görünce içeri girdi. İçeri girer girmez kasaya yönelen şüpheli, bir miktar para aldı. Dışarıda olan market sahibi durumu fark edince içeri girdi. Şüpheli, dışarı çıkacağı esnada market sahibi ile karşı karşıya kaldı.

Market sahibi şüpheliye, “Kasadan ne aldın?” diye sordu. Kasadan para aldığını ve aldığı parayı kasaya geri koyduğunu söyleyen şüpheli koşarak kaçmaya başladı. Market sahibi ise kaçan şüpheliyi yakalamak için peşinden gitti.

Hırsızlık şüphelisini yakalamayan market sahibi soluğu polis merkezi amirliğinde alarak, kaçan kişiden şikayetçi oldu.

HIRSIZLIK ANI KAMERADA

Hırsızlık anı ise marketin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, içeri giren şüphelinin kasadan bir miktar para aldıktan sonra çıkacağı sırada kapıda market sahibi ile karşı karşıya geldiği, market sahibinin şüphelinin kaçmaması için tutmaya çalıştığı, şüphelinin kaçtığı ve market sahibin peşinden gittiği görülüyor.

Yorumlar

Tasarım | Enba