Eminhaber.Org
Ana Sayfa SİYASET, SULTANGAZİ 4 Aralık 2018

Hüseyin Alagöz, ‘Sultangazi İçin Yapacak Çok İşimiz Var’

Fore Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı ve Adıyamanlılar Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Alagöz, AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığına aday adayı oldu. Başvuru dilekçesini AK Parti İlçe Başkanlığına teslim eden Alagöz,  Sultangazi için yapacak çok işimizin olduğunu düşünüyorum dedi.

Uzun yıllardır işi ve ikametini Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi’nde sürdüren Fore Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı ve Adıyamanlılar Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Alagöz AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığına aday adayı başvuru dilekçesini ilçe başkanlığına teslim etti.

Tekstil Sektörünün Sıkıntılarını Gidererek İstihdamı Artırabiliriz

Neden aday olduğunu açıklayan Alagöz, ilçede yaşayan ve iş yapan biri olarak karşılaştığı sıkıntılar için yılardır Sultangazili hemşehrileri ile istişare ettiğini ve halkın taleplerini bildiğini söyledi. Alagöz, “İlçemizin en büyük istihdam kaynağı spor ayakkabı ve tekstil sektörüdür. Biliyorsunuz ki ben de uzun yıllardır tekstil sektöründe faaliyet göstermekteyim.  İlçenin lokomotifi olan bu sektörün sıkıntılarını yaşayan ve çare arayan biri olarak bazı tespitlerimiz var. En başta sektör için yerel yönetimin yapabileceği bazı yatırımların ve yönlendirmelerin olması gerektiğini düşünüyorum.  İlçe nüfusunun yarısına yakını bu sektörden ekmek yemekte. Sektörün gelişmesi ve istihdamın artırılması noktasında yapacak çok işimizin olduğunu düşündüğüm için aday adayı olmaya karar verdim. Bu sadece benim şahsi kararım değil. Eşimin dostumun ve meslektaşlarımın kararı da bu yöndedir” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba