Eminhaber.Org

Hüseyin Aydoğan Canlı Yayında Soruları Cevapladı

Saadet Partisi Sultangazi Belediye Başkan Adayı Hüseyin Aydoğan katılmış olduğu canlı yayında halkı kucaklayacaklarını ve gençlerin sorunlarına titizlik ile eğileceklerini dile getirdi.

Saadet Partisi Sultangazi İlçe Gençlik Kolları’nın düzenlemiş olduğu ve moderatörlüğünü Yasin Şahin’in üstlendiği “Gençlerin Soru(n)ları Neler” isimli canlı yayın programına katılan Hüseyin Aydoğan, gençlerin sorularını ve sorunlarını dinledi ve onlara vaatlerinden söz etti.

Program üç saate yakın canlı yayın süresince Hüseyin Aydoğan’ın resmi sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlandı. Ayrıca programı kamera arkasında izleyen gençler de bulunmaktaydı. Sosyal Medya üzerinden gelen soruları yanıtlayan Aydoğan konuşmasında birçok projesine detaylıca yer verdi. Halkın derdi ile dertleneceklerini belirten Aydoğan; “Dert Ortağım Rehberlik Masalarını” kuracaklarını ve burada halkın dertlerine çareler üreteceklerini belirtti.

SULTANGAZİ’DE EĞİTİME TAM DESTEK VERECEĞİZ

İlkokuldan başlayarak gençlerin eğitimine destek olacaklarını belirten Aydoğan; “Eğitim Danışmanlığı projemiz ile hayata atılana kadar gençlerimizin yanında olacağız” dedi. Ayrıca “İnovasyon ve Gençlik Projeleri” kapsamında Sultangazinin internet altyapısını güçlendirmek için gerekli adımları atacaklarını belirten Aydoğan; “Kuluçka Merkezleri kurarak gençlerimizin fikirlerini masaya yatıracağız ve bu fikirlerin doğmalarını sağlayacağız” dedi. Mesleki koordinasyon projesi kapsamında gençleri okudukları bölümün mezunları ve farklı bölümlerin mezunları ile bir araya getireceklerini belirten Aydoğan; “Her yıl belirli sayıda Sultangazili gencimize yurtdışında dil ve üniversite öğrenimi için destek vereceğiz” açıklamasında bulundu. Üç saate yakın süren programı sosyal medya üzerinden çok sayıda kişi ilgi ile takip etti.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tasarım | Enba