Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 28 Nisan 2019

Hüseyin Yılmaz Güven Tazeledi

Hüseyin Yılmaz Güven Tazeledi
Ali Baba Halı Yıkama

İstanbul Sanayici İş Adamları Esnaf Derneği, 1. olağanüstü kongresini yaptı. Tek liste ile gidilen kongrede kurucu başkan Hüseyin Yılmaz güven tazeledi.

Kısa adı İSİED olan İstanbul Sanayici İş Adamları Esnaf Derneği, 1. Olağanüstü kongresini dernek binasında yaptı. kongrede Gençlik Kolları Başkanı Emrah Yılmaz ve dernek üyeleri hazır bulundu. İstiklal Marşı ile başlayan kongre faaliyet sunumuyla devam etti. Kongrede İSİED’in kurucu başkanı Hüseyin Yılmaz, yeniden dernek bakanlığına seçildi.

Kongrede konuşan İSİED Başkanı Hüseyin Yılmaz, 2018 yılında kurulan derneğin yoluna daha güçlü bir ekiple devam edeceğini söyledi. İSİED’in bir tabela derneği olmadığını ve olmayacağını belirten Yılmaz, “Amacımız; esnaf ve sanatkarlarımızın, iş adamalarımızın ekonomik sosyal ve kültürel olarak kalkınmasına katkı sağlamak, işverenlerin sorunlarına ortak çözüm üreterek istihdamı artırmak, üyelerin müşterek ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki faaliyetlerini kolaylaştırma, mesleğin genel menfaatlerine uygun olarak gelişmesine katkı sağlamak, mensuplarının birbirileriyle ve halk ile olan ilişkilerinde dürüstlüğü ve güveni hakim kılmak üzere meslek disiplini, ahlak ve tenasübünü korumak ülkemizin gelişim, kalkınma ve istihdam alanında hak ettiği yere gelmesi için bilincini halkımızda oluşturmaktır”dedi.

İSİED’in Yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor

Hüseyin Yılmaz (Başkan)

Abdullah Öztürk

Orhan Eren

Ahmet Demiray

İsa Dok

Mustafa Turan

İrfan Zerey

Emin İstanbul

Altan Coşkun

Sinan Çayır

Yahya Erdoğan

Dilek Ada

Davut Çavuş

Dilek Akman

Ali Zeki Yılmaz

Ruhi Turan

İsmail Eyüpoğlu

Müsellim Koca

Metin Şimşir

Osman Şeker

Asım Zolan

Yakup Kazdal

Yaşar özner

Tuğba Karabaş

Keleş Genç

Sinan Aydın

Aslı Açıkgöz

Kemal Sirkeci

 

Denetleme Kurulu

Kenan Açıkgöz

Selçuk Kılıç

Recep Aydoğdu

Şahin Yılmaz

Songül Tekavut

Bekir Durusu

İstişare Kurulu

Suzan Dağlar Civan

Ergin Kırmaç

Abdülkerim Şengül

Halil Aydoğan

Abdülkadir Çiçek

Tasarım | Enba