Eminhaber.Org

İç Anadolular’dan Cumhur İttifakı’na Tam Destek

‘Memleketler Buluşuyor’ programı kapsamında Niğde, Nevşehir ve Aksaraylılar Sahra Sultan Düğün Sarayı’nda bir araya geldi. Programda Cumhur İttifakı listelerinde yer alan meclis üyesi adayları tanıtıldı.

Programa, MHP Milletvekili Cemal Çetin, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, MHP İl Başkan Yardımcısı Ayhan Aras, Niğde, Nevşehir ve Aksaraylı sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda davetli ve vatandaş katıldı. ,

Program yöresel sanatçıların seslendirdiği türkülerle başladı. Programda konuşan MHP Meclis üyesi adayı Yaşar Koçyiğit, “Bildiğiniz üzere Pazar günü ülkemiz bir seçime gidiyor. Bu seçim sıradan bir seçim değil. Bin yıldır ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar bugün farklı bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Sizler iç Anadolu’nun yiğit insanları olarak ülkemizde kaosa, kargaşaya yol açmaya çalışan, kaynağı yurt dışında olan bu siyaset anlayışına en güzel cevabı 31 Mart günü vereceğinize inanıyorum” dedi.


Yorumlar

Tasarım | Enba