Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel 14 Aralık 2017

İETT lise mezunu otobüs şoförü alacak

İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü ( İETT ) işçi personel alımı yapacağını duyurdu.

 İETT lise mezunu otobüs şoförü alacak

İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü ( İETT ) işçi personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru ilanı Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanmış olup başvuru işlemleri ve ilan takip işlemleri Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacak. Buna göre, İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü ( İETT ) bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı Eski Hükümlü şoför alımı yapacak.

İlanın detayları:

İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri Genel Müdürlüğü ( İETT ) bünyesine 3 kişilik boş kadro ile Otobüs Kaptanı ( Şoför ) alımı yapacak ve bunun üzerine adaylardan, En Az ortaöğretim veya buna denkliği olan liselerden mezun olmuş olmak, En Az 3 Yıllık E Sınıfı Sürücü belgesine sahip olmak, ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP94 puan türünden puan almış olmak şartları istenecektir. Ayrıca adaylara yazılı veya sözlü sınav yapılacaktır.

Başvurular nereye yapılacak?

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte yani 11 Aralık 2017 tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 10 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvurular en geç 20 Aralık 2017 tarihine kadar yapılması şarttır. Başvurular, İşkur İl Müdürlüklerine veya www.iskur.gov.tr adresin üzerinden yapılacaktır.

Yorumlar

Tasarım | Enba