Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 28 Eylül 2018

İl Başkanı Şenocak’tan Sultangazi’ye Çıkarma

İl Başkanı Şenocak’tan Sultangazi’ye Çıkarma
Ali Baba Halı Yıkama

Ak Parti İl Başkanı Bayram Şenocak, dün partisinin Sultangazi İlçe Teşkilatını ve Sultangazi Belediyesi’ni ziyaret etti. İlçe Teşkilatı’nda İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, Belediye Başkanı Cahit Altunay ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Şenocak, “24 Haziran seçimleirnden başarıyla çıkan bir teşkilatız” dedi.

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, dün Sultangazi’ye çıkarma yaptı. İlk olarak Ak Parti İlçe Başkanlığını ziyaret eden Şenocak, İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, Belediye Başkanı Cahit Altunay, meclis üyeleri ve ilçe yönetim kurulu üyeleri istişare toplantısında bir araya geldi.

“SEÇİM STRATEJİMİZ HAZIR”

Toplantıda konuşan İl Başkanı Şenocak, “Eksik yönlerimiz olabilir ama 24 Haziran’da İstanbul’da yüzde 50 oy almış bir teşkilatımız. Türkiye ortalaması üzerinde oy almış bir teşkilatız” dedi. 24 Haziran seçimlerinde emeği geçen herkese teşekkür eden Şenocak, yerel seçimlere yönelik partisinin seçim stratejisinin hazır olduğunu belirterek, “2019 seçimleri çok önemli. O yüzden daha güçlü bir teşkilat olmalıyız. Gece gündüz demeden çalışmalıyız” diye konuştu.

“10 HAFTA ÖNCE SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADIK”

Toplantıda konuşan Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, yerel seçim çalışmalarına başladıklarını vurguladı. Sultangazi İlçe teşkilatının tüm kademeleri ile her daim seçime hazır olduğuna değinen Dursun, “Sultangazi ilçe teşkilatı olarak yaklaşık 10 hafta önce aday gösterilmeden yerel seçim çalışmalarına başladık” diye konuştu.

“BİRLİK VE UYUMUN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU ANLAMIŞ OLDUK”

Ak Parti İl Başkanı Bayram Şenocak’ın Sultangazi’ye yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Cahit Altunay ise, “Büyük bir tempoyla gayretli çalışmalarla İstanbul’a renk kattık. İnşallah bundan sonra ki seçimlerde de aynı başarıya imza atacağımıza inanıyoruz. Bu yolculukta birlik ve uyumun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlamış olduk. Yapılan her toplantıda, bir çağrıda arkadaşlarımızın hemen hazırda olması hiyerarşi yapıda birbirimize güvenin bir örneğidir. Önümüzde ki seçimin hakkımızda hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ak Parti İlçe Başkanlığında gerçekleşen istişare toplantısından sonra İl Başkanı Bayram Şenocak, Sultangazi Belediyesi’ne geçti. Şenocak, Belediye Başkanı Cahit Altunay’dan ilçede yapılan hizmetler ve projeler hakkında bilgi aldı.

Tasarım | Enba