Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 25 Eylül 2015

İlçe teşkilatımız bizim baba ocağımızdır

Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen Bayramlaşma töreninde konuşan Belediye Başkanı Cahit Altunay, İlçe Teşkilatının “baba ocağı” olduğunu söyledi. Altunay, “İl Teşkilatı, Genel Merkez ve ilçe teşkilatımız bizim baba ocağımızdır.” Dedi.

 

Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı Kurban Bayramı2nın ikinci günü düzenlediği bayramlaşma töreninde partililerle bir araya geldi. Bayramlaşma törenine Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Belediye Başkanı Cahit Altunay, İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun ve teşkilat mensupları katıldı.

 

Programda konuşan Belediye Başkanı Cahit Altunay, Kurban Bayramı’nda belediye olarak yaptıkları hizmetlere değinerek Ak Parti teşkilatının öneminden bahsetti. Aktif siyaset yaptıkları Ak Parti’nin İl, İlçe ve Genel Merkezlerini “Baba ocağı” diye yorumlayan Başkan Altunay, 1 Kasım seçimlerinde Sultangazi’de yapacakları çalışmalarla, Ak Parti’ye büyük katkılar sunacaklarını söyledi.

 

Altunay, “Çok daha büyük bir azimle, gayretle beklentilerin üzerinde performans gösterirsek yine tek başımıza iktidar olmak için önümüzde bir engel kalmaz. Partimize oy vermeyen seçmenleri ziyaret ederek, nasıl bir artı daha alabiliriz? Amacına yönelik çalışmalar yaparak iktidar yolunda büyük bir pay sahibi olabiliriz.” Dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba