Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 7 Nisan 2018

İlk Ziyaret ÇİĞDER’e

Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, ilk ziyaretini merkezi Cebeci Mahallesi’nde bulunan İstanbul Çiğköfte ve Etsiz Çiğköfteciler Esnaf Sanatkârlar Derneği’ni (ÇİĞDER) ziyaret etti. Ziyarette konuşan ÇİĞDER Başkanı Sait Aybak, “Her zaman başkanımızın yanındayız” dedi.

Ak Parti İlçe Teşkilatı 4. Olağan kongresinde ilçe başkanlığına seçilen av. Abdurrahman Dursun ve yönetim kurulu üyeleri, ilk ziyaretini ÇİĞDER’e yaptı. İlk ziyaretini Türkiye ekonomisine ve istihdamına büyük katkı sunan ÇİĞDER’e yapan Dursun, çiğ köfte sektörünün büyük bir sanayi olduğunu söyledi. Çiğ köfte sektörünün çoğunluğunun Adıyamanlıların elinde olduğunu ifade eden Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, sektör temsilcilerinin ÇİĞDER çatısı altında bir araya gelerek bir birliktelik sağladıklarından dolayı dernek başkanı Sait Aybak’a teşekkür etti.

DURSUN; “SADECE ADIYAMANLILARIN DEĞİL, TÜM SULTANGAZİLİLERİN İLÇE BAŞKANIYIM”

Sultangazi’nin zor bir bölge olduğunu dile getiren Dursun, “İnşallah hep birlikte bu zorluğun üstesinden geleceğiz. Aslolan iyi niyet ve güvendir. Bizim hiçbir hareketimizde, hiçbir davranışımızda iyi niyet dışında hiçbir şey olmaz. Ekibimizi de bu düşünceyle oluşturduk ve bu niyetle de yola çıktık.  İnşallah Sultangazi’de daha büyük başarılara hep birlikte hep beraber imza atarız” dedi. Dursun, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı seçildiğini, sadece Adıyamanlıların değil tüm Sultangazililerin ilçe başkanı olduğunu da sözlerine ekleyerek, “Her kesime, her yöreye yaklaşacağız, yakınlaşacağız. Onlarla bir arada bulunacağız.” Diye konuştu.

AYBAK; “BAŞKANIMIZIN HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ”

Ziyaretten dolayı Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden ÇİĞDER Başkanı Sait Aybak, uzun yıllardır konuşulan Adıyamanlıların temsilliyet sorununun 30 Mart Cuma günü sona erdiğini belirtti. Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun’un her zaman yanında olacaklarının altını çizen Aybak, “Sultangazi’de yıllardan beri ‘Adıyamanlılar ya da güneydoğu kökenliler nüfusu sıralamasında zirvede olmalarına rağmen temsilliyet noktasında hak ettikleri yerde değiller’ diye yazılıp, çiziliyordu. Bu fırsatı 30 Mart Cuma günü çok değerli bir ağabeyimiz olan Abdurrahman Dursun’a verdiler. İnşallah neticesi de ciddi başarılar getirir. Abdurrahman başkanımıza bu görevin verilmesi ayrıca verilmesi bizi gerçekten mutlu ve memnun etti. Başkanımızın her zaman yanında ve arkasındayız. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum.” Şeklinde konuştu.


Yorumlar

Tasarım | Enba