Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 25 Eylül 2016

İlknur Altunay’dan selam var

15 Temmuz’dan bu yana Belediye Başkanı Cahit Altunay ve ailesini karalamaya yönelik tüm karalama kampanyaları tüm hızıyla sürüyor.

15 Temmuz gecesi TSK’ya sızmış üniformalı teröristler darbe teşebbüsünde bulundular. Ancak millet bu darbe girişimine ‘dur’ dedi. 240 şehidin binlerce Gazi’nin olduğu sürecin daha ilk haftasında koltuk sevdalıları ‘Belediye Başkanlığına hiç bu kadar yakın olmamıştım’ düşüncesiyle Altunay ailesini hedef almaya başladı.

240 şehidin olduğu bir süreçte işini, gücünü bıraktılar Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı eşi üzerinden karalamaya başladılar. Başkan Cahit Altunay’ın eşi İlknur Altunay bu süreçte sabah gözaltına alındı, öğlen mahkemeye çıktı, akşam tutuklandı. Bunların hepsi tabii ki bir dedikodu. Bu dedikodular bitmek bilmedi.

Dün İlknur Altunay’ı görüp ‘YENGE’ diyenler, bugün doksan derece bir değişim yaşadılar.

Uzun süredir bu süreci takip ediyoruz, hergün milyonlarca çeşit üretilen dedikoduları dinliyoruz. 240 şehidin olduğu bu süreçte fitne, fesattan ve dedikodulardan uzak durmaya çalıştık. Bize karşı yaratılmaya çalışılan korku imparatorluğuna da asla boyun eğmedik.

Sultangazi Belediyesi’nden istediklerini alamayanlar, Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın oturduğu koltuğa göz dikenler, doksan derece dönüş yapanların hepsi 15 Temmuz’dan bu yana bir araya gelmiş durumdalar.

Hedef; Cahit Altunay

Ama bunu 3 çocuk annesi eşi İlknur Altunay üzerinden yapmaya çalışıyorlar.

Bugün yine İlknur Altunay’ı cezaevine koydular. Asılsız haberleriyle yine bir kez daha gerçek yüzlerini bize göstermeye çalıştılar. ‘Gazeteciyim’ diye ortalarda gezenler bu mesleği ayaklar altına almaya, kamuoyunda itibarı olmayanların tetikçiliğini yapmaya devam ediyorlar.

İlknur Altunay ise kendisi ile ilgili yapılan karalama kampanyalarına gülüp geçiyor. “Pazartesi günü hakkımda yapılan asılsız, yalan haberlere karşı hukuki süreç başlatacağım.” Dedi.

Hiçbir teyit almadan hergün İlknur Altunay’ı cezaevine gönderenler, artık mide bulandırıyorsunuz.

EMİN YEŞİL

Yorumlar

Tasarım | Enba