Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel 20 Temmuz 2017

iPhone’unuz varsa mutlaka güncelleyin

iPhone veya iPad’inizi hacker’lardan korumak için cihazınızı iOS 10.3.3’e güncelleyin
iPhone’unuz varsa mutlaka güncelleyin
Ali Baba Halı Yıkama

Apple yayınladığı iOS 10.3.3 işletim sistemi güncellemesi ile ortaya çıkan çok sayıda güvenlik açığını kapatıyor. Güncelleme için vakit kaybetmeyin!

Şu günlerde iOS 11 için hummalı bir çalışma içerisinde olan Apple bu uğraş esnasında kritik bir açığı kapattı. Yayınlanan iOS 10.3.3 ile 46 ayrı açık kapatılıyor. Kapatılan açıklardan bazıları çok kritik. Saldırganların açık olan cihazda zararlı kod çalıştırmalarına imkan veren açığı kapatmak için güncellemeyi ilk fırsatta yapmalısınız.
iPhone veya iPad’inizi hacker’lardan korumak için cihazınızı iOS 10.3.3’e güncelleyin1
138 Megabayt boyutundaki güncelleme Safari ve Mesajlar başta olmak üzere bir dizi detayı güvenlik açısından ilgilendiriyor. Ücretsiz olarak indirilebilen uygulama kablosuz ağ kullanımı esnasında olabilecek tehditlerin de bertaraf edilmesini sağlıyor.
iPhone veya iPad’inizi hacker’lardan korumak için cihazınızı iOS 10.3.3’e güncelleyin2
Güncellemeyi iki yolla yapabilirsiniz. Biri en çok kullanılan kablosuz ağ üzerinden sistem ayarlarında genel sekmesinin altında yer alan yazılım güncelleme seçeneği, diğeri ise iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızı bilgisayara bağlayarak, Apple’dan indirdiğiniz güncelleme dosyasını iTunes üzerinden cihaza kurma seçeneği…

Güncellemede görsel açıdan tek yenilik var. 12.9 inçlik iPad Pro için yeni duvar kağıtları.

Tasarım | Enba