Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 9 Aralık 2018

İş Adamı Hamza Görer, Aday Adayı Oldu

Sultangazili hayırsever iş adamı Hamza Görer, AK Parti Sultangazi Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu.

AK Parti Sultangazi’de belediye meclis üyesi aday adaylığı başvurularına yoğun talep oluştu. Sultangazispor Yöneticisi, AK Parti İlçe İş Adamları Komisyonu Üyesi Hamza Görer, Sultangazi Belediye Meclisinde yer almak için AK Parti’den Meclis Üyeliğine talip oldu. Başvuru dosyasını AK Parti İlçe İdari Amiri Harun Dağeri’ye teslim eden Görer başvurusunu tamamladı.

Başvuru sonrası bir açıklama yapan Aday Adayı Hamza Görer, “Reis-i Cumhurumuz AK Parti Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın 90’lardan bu yana her daim yanında yer aldık. Kurulmasından bu yana gönül verdiğimiz AK Parti’de 2012 yılında beri aktif siyaset içerisindeyim. Şu anda İş Adamları komisyonunda davamız için emek sarfetmeye devam ediyoruz. Rabbim nasip ederde belediye meclisinde yer alırsak ilçemiz için gerekli çalışmaları gerçekleştirmeye gayret edeceğiz. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin.” ifadelerini kaydetti.

HAMZA GÖRER KİMDİR?

Hayırseverliğiyle çevresinde ‘Baba Hamza’ olarak bilenen Hamza Görer 1972 yılında memleketi Erzurum’da Dünya’ya geldi. 1992’de bu yana Sultangazi’de ikamet etmektedir. 1995 yılından bu yana tekstil ve ayakkabı sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Rüzgar Ayakkabı & Vientto Yönetim Kurulu Başkanıdır.

İstanbul Ayakkabıcılar Derneği(İSAD) Yönetim Kurulu Üyesidir.

Erzurum Horasan Hasanbey Köyü Derneği Yönetim Kurulu Üyesidir.

Sultangazispor Kulubü Yönetim Kurulu Üyesidir.

AK Parti Sultangazi İş Adamları Komisyonu Üyesidir.

İyi derecede Rusça ve Kürtçe bilen Görer, evli ve 5 çocuk babasıdır.

Yorumlar

Tasarım | Enba