Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 29 Mart 2016

İSAD Kongreye gidiyor, Yeni Başkan Kim Olacak?

Sultangazi ekonomisinin ve istihdamının dinamosu görevini üstlenen İstanbul Spor Ayakkabıcılar Derneği (İSAD) kongreye gidiyor, derneğin yeni başkanının kim olacağı ise merak konusu.
İSAD Kongreye gidiyor, Yeni Başkan Kim Olacak?
Ali Baba Halı Yıkama

Türkiye spor ayakkabı sektörünün yaklaşık yüzde 75’ini kontrol eden Sultangazi Spor Ayakkabıcılar üreticileri, İSAD ismiyle dernekleşmiş ve Sultangazi’ye organize bir sanayi sitesi yaptırmak için ilçe belediyesiyle birlikte girişimlerde bulunmuşlar ve bu konuda Kalkınma Bakanlığı nezdinde bazı aşamalar kaydetmişlerdi.

Kurucu Başkan Ramazan Tunçbilek’in yurt dışındaki ticari girişimleri nedeniyle görevi bırakmasının ardından görevi devir alan İsa Görer’in görev süresi 3 Nisan 2016 tarihinde sona eriyor. Aynı tarihte dernek merkezinde yapılacak olağan kongrede İSAD yeni başkanını belirleyecek…

Kongreye sayılı günler kala kulislerde For-tis Ayakkabı Yönetim Kurulu üyelerinden Güntay Karakaya’nın aday olmayı düşündüğü, ancak bu konuda son kararını aile büyükleriyle yapacağı görüşmelerden sonra vereceği konuşuluyor.

724_38035862846_2119_n

Kongrede sürpriz adayların çıkıp çıkmayacağı ve İSAD’ın yeni başkanın kim olacağı ise merak edilen başka bir konu.

Tasarım | Enba